Морква

Re: Морква

Сообщение Алла » 26 май 2014, 16:31

Дякую за цікаву інформацію. Але в який час краще вносити Кальцієву селітру? коли морква ще невелика, чи блище до осені?
Алла

Сообщение Алла » 12 сен 2014, 08:34

Доброго дня, знову повертаюся до питань про моркву.
Цього року урожай видався не поганий, але нові проблеми. На даний момент морква має не поганий вигляд, але збирати для зберігання її ще зарано. Та погода, як ви бачите виявилася засушлива, і уже зарас прямо у грунті я спостерігаю, що деякі коренеплоди починають вянути. Скажіть, як краще поступити у даному випадку? Чи зібрати моркву зарас, і зберегти урожай, чи пізніше ?
Алла

Сообщение administrator » 12 сен 2014, 11:58

Щодо РОСТОК Кальцієвої селітри то її краще вносити у фази: 3-4 листка та 6-8 у вигляді позакореневого підживлення в дозі 2-3 л/га. А щодо другого питання то це може бути наслідок нестачі вологи плюс високі температури, спробуйте поливати моркву.
З повагою агроном компанії "Український Аграрний Ресурс"
administrator
Администратор

Сообщение Зиновій » 15 сен 2014, 08:18

Я б Вам не радив в цей час уже поливати моркву, ЇЇ уже збирати пора.
Алла Ви запитуєте що робити з морквою.
Можу порадити два варіанти, якщо ви можите забезпечити зібраній продукції відповідні умови зберігання, то краще збирайте, якщо ж ні, то збирети пізніше, при цьому весь неякісний урожай відсортується сам( як ви пишите зівяне). От все, і ніякі добрива і полив в даний час рослині уже не допоможуть.
Зиновій

Сообщение administrator » 15 сен 2014, 12:03

Візьміть до уваги й час збирання моркви, який залежить від термінів посіву і дозрівання. По термінах дозрівання всі сорти моркви поділяють на 3 групи.
У скоростиглих сортів від сходів до збирання коренеплодів проходить 85-100 днів, у середньостиглих - від 105 до 120 днів, а у пізньостиглих - 125 днів і більше.
Якщо у Вас висіяні пізньостиглі сорти моркви, то більш раннє збирання неминуче призводить до підвищених втрат при зберіганні.
administrator
Администратор

Сообщение Алла » 15 сен 2014, 14:27

Дякую за інформацію, на жаль у мене немає можливості забезпечити певну температуру та вологість для зберігання. Тому і немагаюся збирати як можна пізніше.
Алла

Сообщение Марічка » 23 сен 2014, 13:27

Дякую Вам, адміністратор, дуже цікаво ви про морквочку в тандемі з Росток Селітра Кальцієва написали, а він у вас рідкий, а як добрива можна придбати, через відділення Нової Пошти можна замовити, насіння я замовляю- було б дуже зручно.
Марічка

Сообщение Петрович » 23 сен 2014, 18:01

Да-да, Алла, у меня была та же ситуация с морковкой, ну, думаю, все- дохазяйничался- заработал. Морковь не товарного вида, а за даром на переработку отдавать жалко- ведь сколько труда вложил, одних удобрений попробуй накупи- площадь- то немаленькая. Так вот, мой более опытный сосед посоветовал: " А ну-ка, Петрович, попробуй "Росток селитру кальциевую" , и дал мне на обработку. Я человек осторожный, хоть и доверяю соседу, но решил провести эксперимент, и в этом году обработал дважды его селитрой, но... половинку площади, ну уж не знаю что сработало? может на той половине поля "минеральные источники подземные появились", может кто " ночью удобрял чем-то незаметно для меня" :lol: , но морковь на " опытном поле" удалась на славу. Поэтому я для себя решил- в следующем году пора уже и площадь увеличивать под морковь, да и, вроде здесь на форуме читал, что можно не только росток селитру кальциевую давать, а и росток макро и росток плодоношение неплохо было бы дать, может кто пробовал- посоветуйте, до весны еще есть время подумать, да набраться ума-разума.
Петрович

Сообщение administrator » 24 сен 2014, 09:25

Якщо земля до посіву удобрювалася, моркву досить підживити 3 рази протягом усього вегетаційного періоду.
Перший раз рослини підживлюють через місяць після появи сходів. Для цього в 10 л води розводять 50-70 мл. добрива РОСТОК МАКРО і обприскуєм рослини цим розчином, таке підживлення додасть енергії в рості рослинам оскільки до складу добрива входить високий вміст фосфору, який є джерелом енергії АТФ.
Друге підживлення можна провести через 2 тижні тим же добривом або РОСТОК Селітра кальцієва, в тих самих дозах.
На початку серпня слід підживити моркву добривом РОСТОК Плодоношення (100 мл на 10 л води.). Слід наголосити, що це добриво з високим вмістом калію. Таке підживлення зробить коренеплоди солодшими, а також дозволить їм раніше дозріти, що позитивно відіб'ється на зберіганні.
Також добре реагує морква на позакореневе підживлення добривом РОСТОК Бор. За вегетацію досить двох обприскувань: у першій половині липня, коли підземна частина моркви активно зростає, і в першій половині серпня, коли морква починає дозрівати. Нестача бору проявляється у трісканні коренеплодів.
administrator
Администратор

Сообщение Петрович » 24 сен 2014, 15:27

Спасибо, ответ более чем информативен; в следующем году сделаю, а соседям не скажу ( как настоящий хохол)- пускай мучаются, почему у меня урожай класный. :D
Петрович

Пред.След.

Вернуться в Добрива (мікродобрива)