Страница 1 из 1

Протруйники

СообщениеДобавлено: 01 дек 2014, 16:53
Руссо
Які бувають протруйники?

Re: Протруйники

СообщениеДобавлено: 02 дек 2014, 12:41
administrator
Всі протруйники можна поділити на такі групи. Перша це - препарати для боротьби з грибковими інфекціями, друга група для боротьби з шкідниками, третя це комбіновані протруйники. До складу протруйників може входити одна діюча речовина, дві або й три і навіть чотири. Сьогодні великим попитом на Українському агрохімічному ринку користуються протруйники комбіновані (інсекто-фунгіцидні), які здатні контролювати як збудників хвороб так і шкідників насіння та сходів.

Re: Протруйники

СообщениеДобавлено: 02 июн 2015, 13:43
Галя
Як позбутися тлі?

Re: Протруйники

СообщениеДобавлено: 05 июн 2015, 14:32
administrator
Хімічні препарати від попелиці поділяють на препарати контактної, кишкового і системної дії. Тому перед вами стоїть вибір, що обрати залежно від ситуації.
Препарати контактної дії проникають через покриви тіла комахи і вбивають її. Це такі препарати Ф’юрі, Фуфанон, Карбофос та ін.
Препарати кишкового дії потрапляють в травну систему комахи, викликаючи в нього отруєння або параліч а далі і загибель. Це такі препарати: Актеллік, Банкол, Конфідор та ін.
Системні препарати проникають в усі клітини рослини, у тому числі в плоди, і містяться в ньому від 2 до 4 тижнів. Системні препарати мають найбільший період очікування, зручні в застосуванні, але найбільш небезпечні. Найсучасніші системні препарати створені на основі імідаклоприду: Престиж, Конфідант, Командор, Актара.

Re: Протруйники

СообщениеДобавлено: 30 ноя 2016, 13:11
Степан
чи э доцільним повторний обробіток насіння кукурудзи інсектицидним протруйником

Re: Протруйники

СообщениеДобавлено: 02 дек 2016, 13:07
Квант
Дивлячись яким протравником вже була протруєна кукурудза.
А взагалі то на сьогодні вже склалася ситуація, що конче необхідно протравка самому. По перше -дротяник, личинка хруща, підгризаючі совки. По друге - сходи появляються в травні, коли вже достатньо позитивних температур для виходу більшості шкідників сходів, шкодочинність яких можна призупинити саме добавочкою інсектопротравника.
З пов.